מתנות

פעמים רבות אנו צריכים או רוצים לקנות מתנות, אבל אין לנו רעיונות מה לקנות.
בדיוק בשביל זה נוסד הבלוג giftarget, כדי לעזור לאנשים המתוסכלים שכל מעוז חפצם הוא מציאת מתנה לארוע כזה או אחר, אבל אין להם מושג קלוש, או רעיון מקורי למתנה הולמת. אז מה אתם הולכים לקנות? העזרו בפרסומים שלנו.

מתנות


קניית מתנות היא לא דבר של מה בכך. ככל שהזמן עובר היצע ומגוון המתנות רק הולך וגדל. אולי תופתעו לשמוע אבל היצע גדול הוא לא בהכרח דבר טוב, נהפוך הוא, ישנם אנשים שמחפשים לקנות מתנה ומרוב אפשרויות מאבדים את הראש. לכל אדם יש תכונות ותחומי עניין שמאפיינים אותו וזו צריכה להיות נקודת ההתחלה שלנו כשאנחנו חושבים לתת מתנה למישהו.

מתנות מקוריות

כדאי מאד להיות מקוריים. יש המון מתנות סטנדרטיות, אבל אנחנו רוצים לתת מתנה מקורית שתשאיר רושם חזק יותר. תחשבו שאתם הולכים ליום הולדת של חבר. כאשר תסתכלו לעבר שולחן המתנות אתם תראו דברים כמו: שעון, בושם, חולצה וכו'. נשמע קצת משעמם לא ?
עכשיו תחשבו שאתם מסתכלים שוב לאותו שולחן ומעל המתנות המשעממות הרגילות אתם פתאום רואים שיש גם ארנק שנראה כמו חבילת שטרות של דולרים, או ספל מעוצב קמור עם ידית אחיזה שהיא בעצם אגרופן. אלו כבר מתנות מקוריות יותר שלא ספק ימשכו יותר תשומת לב מהנוכחים.

לקנות או לא לקנות?

זו שאלה שהרבה אנשים שואלים את עצמם. להכין לבד או לקנות מתנה מוכנה?
הכנת מתנה לבד תדרוש מכם יכולות יצירתיות והרבה סבלנות. גם זמן ואנרגיות הן מצרך חשוב. לדעתי זה בהחלט שווה את כל המאמץ ! כשנותנים מתנה מקורית אותנטית שמכינים לבד, תחושת הסיפוק היא אדירה. בנוסף גם מקבל המתנה יבין ויראה את האנרגיה והמחשבה המקורית שהשקעתם במתנה שלו, ועל כך הוא יעריך את המתנה אפילו יותר.

אם אין לכם זמן או כוח להכין מתנה בעצמכם, ואתם רוצים לקנות מתנה מקורית, גם זה בסדר. ישנן חנויות וירטואליות למתנות שמתמחות בעניינים הללו בדיוק.
אם יש לכם זמן, אבל אין לכם רעיונות למתנות שאפשר להכין לבד, תמיד אפשר לחפש רעיונות שפורסמו על ידי אנשים אחרים ברשת. יש די הרבה בלוגים של יצירה שאפשר לקחת מהם רעיונות. ניתן להיעזר גם בחנויות למתנות לקבלת רעיונות.

אין תגובות: